O Firmie

BoMar 2 to rodzinne przedsiębiorstwo z Krakowa powstałe w 1996 roku.
Od początku swego istnienia zajmujemy się sprzedażą najlepszych krajowych oraz zagranicznych materiałów wyposażenia łazienek. Łazienka jest miejscem, które powinno służyć higienie i odprężeniu człowieka, a zarazem winno mieć swój indywidualny charakter będący odzwierciedleniem wewnętrznych potrzeb jej użytkownika.
Naszym celem jest maksymalne zaspokajanie różnorodnych pragnień klientów, którzy pragną urządzić swoją łazienkę według własnego upodobania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, udaje nam się realizować ten cel ze znacznym powodzeniem. W naszej ofercie znajdują się produkty wyposażenia łazienek renomowanych producentów polskich, włoskich, hiszpańskich oraz niemieckich, które cechują się wiodącą stylistyką i korzystnym stosunkiem ceny do jakości.
Logo Bomar 2

W doborze naszego asortymentu od początku staraliśmy się postawić na jakość i niezawodność, a niekoniecznie na najniższą cenę.
Nasi pracownicy pomogą państwu w doborze asortymentu, odpowiadającego Państwa gustom i wymaganiom.
Nadrzędną dewizą firmy jest pomoc w planowaniu i kreacji nowej łazienki. Ci, którzy nie mają jeszcze pomysłu na urządzenie własnego wnętrza mogą skorzystać z porad firmowych architektów i projektantów. Dla klientów ze sprecyzowanymi decyzjami zakupowymi przygotowano specjalne stanowiska wizualizacji, które służą urzeczywistnieniu pomysłów i koncepcji. Kopalnia inspiracji jest specjalnie przygotowany dział naszej strony internetowej: „PROJEKTY ŁAZIENEK”, znajda tam Państwo projekty, wizualizację i aranżację łazienek w różnorodnym stylu i kolorystyce.
Kombinacja dobrego produktu, jego ceny, odpowiedniego serwisu oraz obsługi to klucz do sukcesu firmy Bomar 2. W swych działaniach firma podejmuje się realizacji niestandardowych, specjalnych zamówień, aby w oczach klientów zostać zapamiętanym jako ta, w której nie ma problemów nie do rozwiązania.

Bomar 2 posiada sieć 8 salonów sprzedaży w województwach: małopolskim, mazowieckim oraz świętokrzyskim. Każdy z salonów to tysiące metrów kwadratowych starannie i ekskluzywnie zaprojektowanej powierzchni ekspozycyjnej, będącej doskonałym źródłem inspiracji przy tworzeniu indywidualnej przestrzeni wymarzonej łazienki. Bogata ekspozycja jest nieustannie aktualizowana i różnicowana zgodnie z obowiązującymi trendami światowymi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH SALONÓW.