Bezkołnierzowe miski WC

Najwięksi producenci ceramiki łazienkowej wprowadzili na rynek i do swoich ofert bezkołnierzowe miski WC. Tym razem nie chodzi tylko o doskonały design, ale przede wszystkim o rozwiązanie ułatwiające utrzymanie czystości. Miska została zaprojektowana tak, aby wyeliminować kołnierz z wnętrza toalety, dzięki czemu uzyskano gładką powierzchnię. To proste rozwiązanie pozwoliło zredukować ilość trudnych do czyszczenia miejsc, w których do tej pory gromadziły się siedliska bakterii i kamienia. Nowa konstrukcja zapewnia dodatkowo spłukiwanie kaskadowe, powodujące, że powierzchnia ceramiki jest przemywana w 100%! Ponadto ich równie ważną zaletą jest ekonomiczność zużycia wody. W naszej ofercie znajdziecie różne wersje tych nowatorskich produktów. W zależności od producenta, system występuje pod opatentowaną nazwą własną. miska miki wc bez kołnierza bezkołnierzowe Pierwszą marką na rynku, która zaproponowała całkowicie bezkołnierzowe miski WC, jest firma KOŁO. Rimfree@ – od dwóch angielskich słów: „rim”, które oznacza kołnierz oraz „free”, czyli wolny od – to technologia zapewniająca wysokie standardy higieny. Przełomowość rozwiązania Rimfree@ podkreśla fakt, że jest ono chronione patentem. Warto dodać, że asortyment Rimfree spełnia europejską normę produktową EN 997, posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa oraz certyfikat zgodności z Polską Normą.
Ideal Standard proponuje technologię AquaBlade@, którą po raz pierwszy zastosowano w 2015 roku w nowej misce Tonic II. Obecnie jest dostępna również w innych modelach, np. Tesi czy Connect. Charakteryzuje ją lepsza jakość spłukiwania – dwa silne strumienie łączą się w jedną strugę wody, która skuteczniej radzi sobie z nieczystościami. Gładki i zaokrąglony profil zapewnia łatwe utrzymanie higieny.
Natomiast firma Roca dysponuje technologią Rimless w seriach GAP, Nexo, Debba i Inspira. System pozwala na oszczędność wody nawet o 30% oraz łatwe czyszczenie bez użycia silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko i zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny.
Oprócz wymienionych firm, które posiadają w swoich ofertach te praktyczne toalety, na rynku są dostępne artykuły innych producentów. W salonach BoMar2 możecie dowiedzieć się więcej o wszystkich innowacyjnych bezkołnierzowych miskach WC.